Co powinien posiadać każdy ochroniarz?

Co powinien posiadać każdy ochroniarz?

Bycie  ochroniarzem to ciężki orzech do zgryzienia. Zawód ten związany jest z ciągłym stresem oraz ryzykiem. Latarka z paralizatorem, czy też gaz pieprzowy mogą zapewnić nie tylko poczucie bezpieczeństwa, ale i pomóc w starciu z napastnikiem. Przekonaj się dlaczego warto mieć te dwie rzeczy w swoim wyposażeniu. 

Praktyczność i wielofunkcyjność przede wszystkim

Na rynku można bez problemu zakupić latarkę z paralizatorem bez zezwolenia. Jest to produkt jak najbardziej legalny, który może stanowić nieodłączny element wyposażenia każdego stróża, pilnującego parkingu samochodowego, budowy, czy też innego obiektu.

Latarka z paralizatorem z pewnością przyda się po zmroku. Nie tylko oświetli ona drogę, ale i da poczucie bezpieczeństwa. Paralizator znajduje się u nasady urządzenia, od strony żarówki. Uruchomić go można jednym palcem, za pomocą znajdującego się w dogodnym miejscu włącznika, dzięki czemu latarka paralizator jest zawsze gotowa do użytku. 

Gaz pieprzowy – zawsze przydatny

Gaz pieprzowy, zaraz po latarce z paralizatorem, jest rozchwytywanym produktem, który coraz więcej osób nosi zawsze przy sobie. Dzięki niemu jego posiadacz jest w stanie na jakiś czas oślepić napastnika i go spowolnić, co następnie daje możliwość na jego szybkie oraz bezproblemowe obezwładnienie.

Gaz pieprzowy to nieodłączny towarzysz ochroniarzy, w który z pewnością należy się wyposażyć. Sprawdzi się podczas wielu sytuacji. Dzięki swojej pojemności może być wykorzystywany wielokrotnie, co uznać za jego dodatkową zaletę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *