Atrakcyjna lokalizacja miasta

Atrakcyjna lokalizacja miasta

Poznań to miasto o bogatej historii. Dziś jest to zróżnicowane i tętniące życiem duże miasto na zachodzie kraju, które może zaoferować podróżnym wiele zajęć i rozrywki. Tętniące życiem nocne życie, bardzo dobre muzea, wiele interesujących miejsc w okolicy – nawet sam centralny plac w Poznaniu sprawia, że warto tutaj przyjechać. Być może dlatego mieszkania na sprzedaż Poznań Piątkowo są chętnie kupowane przez przyjezdnych.

Lokalizacja jest ważna

Poznań leży na linii kolejowej Moskwa-Berlin i na wielu podobnych trasach firm autobusowych. Poznań jest jednym z ostatnich miast w Europie, w którym zachowały się pociągi pasażerskie z lokomotywami. Prawie wszystkie nowoczesne targi przemysłu high-tech w Polsce odbywają się w Poznaniu. Pierwsze takie wydarzenie, które odbyło się w 1925 r., przyciągnęło do tego miasta wielu biznesmenów z całego świata. W odległości 7 kilometrów od centrum Poznania znajduje się lotnisko miasta. Stamtąd codzienne samoloty latają do różnych krajów i miast Polski: do Warszawy, Krakowa i Gdańska.

Z lotniska do centrum miasta wsiądź w autobus. Możesz także skorzystać z ekspresowych autobusów kursujących wzdłuż linii L. Ostatnim przystankiem tej trasy jest dworzec kolejowy, do którego przyjeżdżają wszystkie pociągi jadące do Poznania. Lokalizacja to jeden z powodów, dla którego ludzie chętnie osiedlają się w stolicy wielkopolski, a mieszkania Poznań Piątkowo sprzedają się stosunkowo szybko.

Mieszkania na poznańskim Piątkowie

Doskonała lokalizacja to z pewnością jeden z atutów nowych mieszkań na Piątkowie. Bardzo dobra komunikacja z innymi dzielnicami miasta, bezpośredni dojazd do centrum ułatwiają poruszanie się z punktu A do punktu B w krótkim czasie. Zakup nowego mieszkania to ważna decyzja – warto uwzględnić możliwości komunikacyjne przed dokonaniem wyboru.