Azzardo: lampy najwyższej jakości

Azzardo: lampy najwyższej jakości

Wybór rodzajów oświetlenia jest obecnie bardzo imponujący. Znalezienie lampy dobrej jakości nie jest wcale trudne. Lampy bardzo wysokiej jakości o wyjątkowo atrakcyjnym designie proponuje między innymi Azzardo.

Co to za firma?

Azzardo to stosunkowo młoda firma, na polskim rynku pojawiła się w roku 2002. Na rynek oświetleniowy weszła przebojem, w chwili obecnej to właśnie firma Azzardo bardzo często wyznacza nowe kierunki w urządzaniu wnętrz z wykorzystaniem światła. Lampy Azzardo są unikalne, projektowane są przez artystów plastyków o znanych w branży nazwiskach.

Co proponuje firma?

Wśród lamp Azzardo można znaleźć naprawdę wyjątkowe oprawy, które idealnie pasują do każdego pomieszczenia. Wybierając lampy Azzardo możemy oświetlić każde z pomieszczeń w wyjątkowy sposób. Do wyboru mamy lampy wiszące, podłogowe, ścienne i sufitowe. Każda z lamp oferowana jest w 2-3 wersjach kolorystycznych. Lampy Azzardo doskonale prezentują się we wnętrzach urządzonych w stylu industrialnym. W bogatej kolekcji lamp można znaleźć jednak i takie, które pasują do wnętrz urządzonych w stylu glamour. Uniwersalny design lamp Azzardo sprawia, że pasują do bardzo różnych stylów wnętrzarskich; doskonale współgrają między innymi ze stosunkowo nowym trendem, jakim jest wywodzący się z Japonii styl wabi-sabi. Styl ten stawia między innymi na minimalizm, ale również na prostotę i piękno – lampy Azzardo pasują do wnętrz w tym stylu doskonale.

Lampy Azzardo goszczą w wielu polskich wnętrzach. Są cenione za niepowtarzalny design i wysoką jakość wykonania.