Bądź zawsze i wszędzie bezpieczna

Bądź zawsze i wszędzie bezpieczna

Bezpieczeństwo w dzisiejszych czasach to kwestia, do której wielu ludzi podchodzi bardzo poważnie. Latarka z paralizatorem, gaz pieprzowy, alarm osobisty – to zaledwie kilka akcesoriów, które powinna posiadać każda kobieta, niezależnie od swojego wieku. Z niniejszego wpisu dowiesz się, jakie korzyści płyną z posiadania tych gadżetów i dlaczego warto zastanowić się nad ich zakupem. 

Czy warto mieć latarkę z paralizatorem?

Chcesz być zawsze w gotowości do obrony? Latarka z paralizatorem bez koniecznego zezwolenia to zatem strzał w dziesiątkę. Nie dość, że jest praktyczna, to jeszcze może zagwarantować Ci bezpieczeństwo. Bez problemu zmieści się ona w torebce, tak samo jak w plecaku, czy też w schowku w samochodzie. Latarka paralizator jest niepozorna, a jednak może porazić oprawcę nawet z mocą 0,515 uC. Warto rozważyć jej zakup, jeżeli nie zna się technik samoobrony, a zawsze chce się czuć bezpiecznie. 

Niezawodny gaz pieprzowy 

Oprócz paralizatora zawsze warto mieć w pogotowiu gaz pieprzowy. Jest mały, lekki, łatwy w użyciu i pomógł już niejednej osobie. Wystarczy rozpylić go w stronę oprawcy.

Na jakiś moment nie będzie on w stanie nic widzieć, co da sposobność do ucieczki bądź też wezwania pomocy. Stosować go mogą zarazem kobiety, jak i mężczyźni. W połączeniu z latarką z paralizatorem tworzy duet, któremu nie podoła żaden oprawca. 

Alarm osobisty – przestrasz napastnika

Jest to mały, niepozorny gadżet, który zawsze warto jest mieć przy sobie. Wygląda jak zwykły breloczek, który dostępny jest na rynku w kilku wariantach kolorystycznych. Można doczepić go do torebki, plecaka, czy też do szlufki od spodni. Wystarczy go mocniej pociągnąć, by plastikowy element odpiął się od łańcuszka, by ten wydał głośny pisk, przyciągający uwagę. Z pewnością będzie on w stanie odstraszyć potencjalnego napastnika

Latarka z paralizatorem, gaz pieprzowy oraz alarm osobisty. Warto mieć chociaż jedną z tych rzeczy zawsze blisko siebie, by zapewnić sobie bezpieczeństwo.