Co powinien posiadać każdy ochroniarz?

Co powinien posiadać każdy ochroniarz?

Bycie  ochroniarzem to ciężki orzech do zgryzienia. Zawód ten związany jest z ciągłym stresem oraz ryzykiem. Latarka z paralizatorem, czy też gaz pieprzowy mogą zapewnić nie tylko poczucie bezpieczeństwa, ale i pomóc w starciu z napastnikiem. Przekonaj się dlaczego warto mieć te dwie rzeczy w swoim wyposażeniu. 

Praktyczność i wielofunkcyjność przede wszystkim

Na rynku można bez problemu zakupić latarkę z paralizatorem bez zezwolenia. Jest to produkt jak najbardziej legalny, który może stanowić nieodłączny element wyposażenia każdego stróża, pilnującego parkingu samochodowego, budowy, czy też innego obiektu.

Latarka z paralizatorem z pewnością przyda się po zmroku. Nie tylko oświetli ona drogę, ale i da poczucie bezpieczeństwa. Paralizator znajduje się u nasady urządzenia, od strony żarówki. Uruchomić go można jednym palcem, za pomocą znajdującego się w dogodnym miejscu włącznika, dzięki czemu latarka paralizator jest zawsze gotowa do użytku. 

Gaz pieprzowy – zawsze przydatny

Gaz pieprzowy, zaraz po latarce z paralizatorem, jest rozchwytywanym produktem, który coraz więcej osób nosi zawsze przy sobie. Dzięki niemu jego posiadacz jest w stanie na jakiś czas oślepić napastnika i go spowolnić, co następnie daje możliwość na jego szybkie oraz bezproblemowe obezwładnienie.

Gaz pieprzowy to nieodłączny towarzysz ochroniarzy, w który z pewnością należy się wyposażyć. Sprawdzi się podczas wielu sytuacji. Dzięki swojej pojemności może być wykorzystywany wielokrotnie, co uznać za jego dodatkową zaletę.