Dlaczego warto kupić laptop poleasingowy?

Dlaczego warto kupić laptop poleasingowy?

Laptopy cieszą się od lat bardzo dużą popularnością. Są mobilne i świetnie sprawdzają się zarówno w domu, biurze, jak i poza nimi. Nie są to jednak urządzenia najtańsze, szczególnie te biznesowe. Stąd też osoby, które chcą korzystnie kupić laptop, który ma naprawdę bardzo dobre parametry chętnie kupują laptopy poleasingowe.

Laptop poleasingowy – co to znaczy?

Laptopy poleasingowe to używane laptopy z klasy Premium. Laptopy te wcześniej użytkowane były w firmach i korporacjach. Po wygaśnięciu umowy leasingowej opiewa ona na okres maksymalnie 3 lat laptopy wracają do leasingodawcy. Następnie są one odsprzedawane sklepom komputerowym, które specjalizują się poleasingowego sprzętu komputerowego.

Poleasingowe laptopy to sprzęt, który nie posiada żadnych uszkodzeń. Może mieć jedynie jakieś niewielkie rysy na obudowie. Poleasingowe laptopy mają naprawdę bardzo wysokie parametry, są więc wyjątkowo wydajne. Do tego korzysta się z nich bardzo wygodnie.

Ile kosztują poleasingowe laptopy?

Poleasingowe laptopy można kupić w bardzo korzystnej cenie. Nowy laptop biznesowy kosztuje nawet 10 000 zł. Laptop poleasingowy może kosztować zaledwie ułamek pierwotnej ceny.

Laptop poleasingowy doskonale sprawdzi się nie tylko do pracy biurowej. Używane laptopy poleasingowe można wykorzystać także do gier, korzystania z internetu i oglądania filmów. Używane laptopy przydadzą się także nauczycielom, uczniom, studentom. Warto wiedzieć, że renomowani sprzedawcy na używane laptopy udzielają kilkumiesięcznej gwarancji.