Modne kurtki przejściowe

Modne kurtki przejściowe

Kluczem do jesienno-zimowej garderoby męskiej jest przede wszystkim odzież wierzchnia. Nie jest to zaskakujące – w chłodne dni odpowiednio dobrane kurtki męskie przejściowe gwarantują nie tylko świetny wygląd, ale także maksymalny komfort.

Wełna lub klasyczny płaszcz

Wełna charakteryzuje kurtki męskie przejściowe eleganckie. Szczególnie popularne są lotnicze kurtki w ciepłej wełnianej wersji. Minimalistyczny krój dodaje elegancji i sprawia, że idealnie nadaje się do odważnego połączenia ze strojami do pracy lub na randkę. Popularnością cieszą się też kurtki męskie przejściowe z kapturem oraz męskie płaszcze. W tym roku przede wszystkim dłuższe modele – przynajmniej do kolan – są szczególnie mile widziane. Powinny być proste, jednorzędowe lub dwurzędowe.

Oprócz takich klasycznych rzeczy, jak męskie beżowe lub wielbłądzie płaszcze, istnieją odważne wersje zielone, bordowe, a nawet … różowe. Prosty płaszcz pasuje do nowoczesnych sztruksowych garniturów, skórzanych spodni i ciekawych akcesoriów.

Długie puchowe kurtki męskie

Wolisz sportowy styl? Spektakularne męskie kurtki puchowe zapewnią ci ciepło i komfort, zawsze sięgając przynajmniej do kolan. Kochają je nie tylko miłośnicy odzieży ulicznej. Bezpośrednio przycięte kurtki w stonowanym podstawowym kolorze można nawet nosić na garniturze!

To połączenie elegancji i estetyki bezpośrednio ze zboczy górskich jest trendem obserwowanym w najmodniejszych miejscach. Ostatnio znaleźć możemy też kurtki, które przypominają roboczą odzież wierzchnią. Takie wzory można szyć z grubego płótna, polaru i pikowanego materiału. Jeśli chcesz, aby stały się modne, koniecznie uzupełnij je hitami sezonu, na przykład butami sportowymi o futurystycznym stylu.