Prywatna opieka medyczna

Prywatna opieka medyczna

Każdego dnia mnóstwo osób w naszym kraju korzysta z opieki medycznej. Coraz chętniej też Polacy decydują się na korzystanie z prywatnej opieki medycznej.

Wysoka jakość świadczonych usług

Szpital prywatny Poznań kieruje swoją ofertę do osób, które nie chcą spędzać mnóstwo czasu oczekując w kolejce do lekarza. Szpital prywatny Poznań zapewnia opiekę medyczną przez dwadzieścia cztery godziny na dobę.

Szpital prywatny Poznań jest placówką, która działa ponad dwadzieścia pięć lat. Świadczy to o tym, że jakość opieki, którą zapewnia szpital stoi naprawdę na bardzo wysokim poziomie. Prywatna opieka medyczna to dostęp do lekarzy z dużym doświadczeniem. Co ważne, prywatna opieka medyczna wcale nie musi być droga. Szpital ma podpisane kontrakty z NFZ, a to oznacza, że są one bezpłatne. Prywatna opieka medyczna to gwarancja leczenia w naprawdę miłej atmosferze.

Oddziały, które znajdują się w szpitalu

Klinika medyczna dysponuje oddziałem wewnętrznym, urologicznym i zabiegowym. Klinika medyczna wykonuje badania profilaktyczne między innymi w kierunku raka prostaty. Dysponuje własnym Centrum Endoskopii. Swoją ofertę klinika medyczna kieruje do osób prywatnych i firm. Klinika oferuje pakiety medyczne. Są to profilaktyczne pakiety medyczne, które mogą wykupić dla swoich pracowników firmy. Pakiety medyczne dostępne są także dla osób prywatnych. Dostępne są w różnych konfiguracjach.

Personel medyczny zatrudniony w poznańskiej klinice medycznej opiekuje się pacjentami w bardzo profesjonalny sposób. Jest niezwykle empatyczny.