Dlaczego warto korzystać z sauny?

Dlaczego warto korzystać z sauny?

Zalety korzystania z sauny jako pierwsi docenili mieszkańcy Półwyspu Skandynawskiego. Obecnie sauny można spotkać w wielu polskich miastach. Do skorzystanie ze swojej oferty zaprasza także saunarium Sopot.

Jakie usługi proponuje?

Saunarium Sopot to miejsce, które zasługuje na to, aby je odwiedzić. Osoby, które wybiorą się do saunarium Sopot mogą skorzystać z sauny:

  • parowej;
  • ziołowej;
  • suchej.

Do dyspozycji gości oddaje również saunę zewnętrzną gdzie może pomieścić jednorazowo aż czterdzieści osób. W Sopot saunarium zawsze panuje bardzo wysoka temperatura. Wskazań do tego, aby wybrać się do Sopot saunarium jest naprawdę bardzo wiele. Zabiegi saunowania są wskazane między innymi dla osób cierpią na choroby dróg oddechowych. Sauna Sopot to także doskonały sposób na pozbycie się zbędnych kilogramów i regenerację organizmu.

Jak korzystać z saunarium w Sopocie?

Sauna Sopot sucha to pomieszczenie, w którym panuje temperatura 95°C , a wilgotność wynosi tylko 15%. W saunie tej można przebywać maksymalnie przez 15 minut. Sauna Sopot parowa jest pomieszczeniem, w którym temperatura jest znacznie niższa, nie przekracza 45°C.

Za to sucha Sopot sauna to pomieszczenie o bardzo wysokiej wilgotności. Dlatego też wybierając się do parowa Sopot sauna trzeba sobie zarezerwować na wizytę tylko kwadrans. Saunować można nawet raz w tygodniu. Miejsce to jest dostępne zarówno dla mieszkańców Trójmiasta, jak i dla odwiedzających je gości. Do dyspozycji gości jest parking i Wi-Fi.