Co oferuje firma Dosatron?

Co oferuje firma Dosatron?

Specjalnością francuskiej firmy Dosatron jest produkcja dozowników. Dozownik Dosatron jest urządzeniem, które działa nie wykorzystując energii elektrycznej. Dozownik Dosatron wymaga jedynie podłączenie do instalacji wodnej. Pracuje pod wpływem ciśnienia wody.

Gdzie można wykorzystać dozowniki Dosatron?

Dozownik Dosatron przeznaczony jest do precyzyjnego podawania bardzo różnych substancji. Dosatron dozownik bardzo często można spotkać na fermach drobiu, zwierząt hodowlanych i bydła. Jest on tam wykorzystywany do podawania leków i suplementów. Dozownik leków Dosatron jest urządzeniem niezwykle dokładnym.

Stosując dozownik leków Dosatron nie trzeba obawiać się, że zwierzęta otrzymają zbyt małą lub zbyt dużą dawkę preparatu. Dozownik leków Dosatron jest bardzo prosty w obsłudze. Wystarczy go ustawić tylko raz, a za każdym razem poda dokładnie odmierzoną dawkę leku czy suplementu

Dozowniki Dosatron do nawozów – zalety

Dosatron do nawozów jest tak samo prosty w obsłudze, jak ten do leków. Dosatron do nawozów jest urządzeniem, którego zainstalowanie nie stanowi żadnego problemu. Dosatron  może być wykorzystywany przez ogrodników i sadowników. Dosatron dozownik sprawdza się do jednoczesnego precyzyjnego nawożenia i nawadniania upraw.

Dosatron dozownik jest zaprojektowany i produkowany w taki sposób, aby mógł być stosowany do preparatów o różnym stężeniu i o odczynie kwaśnym lub zasadowym. Dozowniki francuskiej firmy Dosatron oraz części zamienne do nich można bez problemów kupić w Polsce.