Czy paralizator w latarce to dobry pomysł?

Czy paralizator w latarce to dobry pomysł?

Na dzisiejszym rynku można znaleźć coraz to bardziej pomysłowe urządzenia, które łączą w sobie kilka funkcji. Latarka z paralizatorem jest jednym z nich. Dostępna jest ona w wielu kształtach oraz modelach i cieszy się dużą popularnością. Czy jednak warto ją nabyć? Tego dowiesz się z tego wpisu! 

Poczucie bezpieczeństwa to podstawa 

Żyjemy w prężnie rozwijającym się społeczeństwie i na co dzień możemy sobie nie zdawać sprawy z tego, jakie mogą czekać na nas niebezpieczeństwa dnia codziennego. Słyszymy o nich w radiu, telewizji, czy też czytamy w internecie oraz gazecie. Jak w dzisiejszych czasach ustrzec się od oprawców na ulicy, czy też włamywaczy?

Jest na to wiele sposobów, a jednym z nich jest latarka z paralizatorem. Nie jest duża, a praktyczna. Bez problemu zmieści się w torbie, plecaku, czy też w skrytce w samochodzie oraz domowej szufladzie. Osoby posiadające ją mają poczucie bezpieczeństwa, jak i komfort psychiczny podczas wieczornych spacerów, czy też nocy samotnie spędzonych w domu. 

Łatwe i szybkie użycie 

Latarka z paralizatorem nie jest skomplikowanym urządzeniem. Obsługuje się nią zaledwie kilkoma przyciskami, które da się przełączać raptem jednym palcem. Natężenie impulsu zależne jest od modelu urządzenia, a szczegółowe informacje o nim znajdują się zawsze na opakowaniu produktu. Latarkę z paralizatorem można nabyć bez zezwolenia. Chcesz się w tym utwierdzić?

Przyjrzyj się szczegółowo opisanej ustawie o broni i amunicji, a konkretnie artykułowi 11, podpunktowi 7, gdzie wyraźnie jest zaznaczone, że urządzenia wykorzystujące energię elektryczną, której średnia wartość natężenia nie jest większa niż 10 mA, nie potrzebują specjalnego pozwolenia. Zatem bez przeszkód można dla własnego użytku zakupić latarkę z paralizatorem.