Dozowniki Dosatron i ich zastosowanie

Dozowniki Dosatron i ich zastosowanie

Dosatron to francuska firma istniejąca od ponad czterdziestu lat, której specjalnością jest produkcja dozowników do precyzyjnego podawania bardzo różnych substancji.

Dozowniki Dosatron – gdzie znajdują zastosowanie?

Dozownik Dosatron to urządzenie nieelektryczne, które działa po podłączeniu do sieci wodociągowej. Dozownik Dosatron znajduje bardzo szerokie zastosowanie między innymi w rolnictwie i ogrodnictwie. Dozownik Dosatron bardzo często można spotkać na fermach drobiu. Dosatron dozownik przydaje się też w hodowli bydła i trzody chlewnej.

Dosatron dozownik może być wyposażeniem myjni samochodowych i firm, które zajmują się obróbką metali. Tam, gdzie Dosatron dozownik jest wykorzystywany następuje zmniejszenie zużycia zarówno energii elektrycznej, jak i wody. Jest to jedna z wielu zalet dozowników francuskiego producenta.

Dosatron – jakie substancje można podawać?

Dozownik Dosatron doskonale sprawdza się do aplikacji różnych substancji. Bardzo popularny wśród hodowców drobiu, bydła i trzody chlewnej jest dozownik leków Dosatron. Stosując dozownik leków Dosatron można podać precyzyjnie odmierzoną dawkę preparatu. Dozownik leków Dosatron jest prosty i bezpieczny w użytkowaniu. W szklarniach czy uprawach warzywniczych doskonale sprawdzi się Dosatron do nawozów.

Działa on na takiej samej zasadzie, co dozownik do leków. Dosatron do nawozów jest skonstruowany tak, że nie ma możliwości przedawkowania nawozu. Dosatron do nawozów jest wytrzymały i odporny na uszkodzenia. Także dozownik do leków firmy Dosatron odznacza się wysoką żywotnością.