Mieszkania z tarasem w Dąbrówce na sprzedaż

Nickel Development oferuje swoim klientom komfortowe i funkcjonalne mieszkania z tarasem w miejscowości Dąbrówka. Apartamenty są przestronne, a wygodny taras stanowi dodatkową przestrzeń, którą każdy może zagospodarować w dowolny sposób. To udogodnienie dla mieszkań w bloku, umożliwiające stworzenie na świeżym powietrzu przytulnego miejsca, idealnego do spotkań, relaksu, czy przeznaczonego na mały, własny ogród.

Nowe mieszkanie z tarasem, nowe perspektywy

Mieszkanie pod Poznaniem to świetne rozwiązanie dla osób, które cenią swobodny dostęp do natury – to z tarasem umożliwia obcowanie z przyrodą bez konieczności wychodzenia z domu. Przestronny taras o powierzchni niemal 8 m² to przestrzeń, którą można wykorzystać na wiele sposobów. Wygodne meble balkonowe, oświetlenie stwarzające przytulny klimat i koce, które ogrzeją w chłodne wieczory pozwolą stworzyć miejsce o wyjątkowym klimacie. Mieszkania z tarasem w Dąbrówce koło Poznania to także możliwość posiadania na wyciągnięcie ręki małego ogródka ze świeżymi ziołami, warzywami i pięknymi kwiatami lub stworzenia funkcjonalnej przestrzeni na przechowywanie różnych akcesoriów.

Mieszkania z rynku pierwotnego w Dąbrówce to inwestycje czekające na swoich właścicieli. Każdy nowy mieszkaniec może samodzielnie wykończyć i urządzić apartament tak, by czuć się w nim w pełni komfortowo lub skorzystać z usługi dewelopera, w ramach której nasi specjaliści zajmą się kompleksową aranżacją lokalu.

Apartament w Dąbrówce – komfortowo i pod klucz

Nickel Development zapewnia swoim klientom możliwość zakupu mieszkania pod klucz. Klienci, którzy skorzystają z tej opcji mogą zdecydować się na jedną z trzech proponowanych aranżacji lub wspólnie z projektantem wybierać elementy wyposażenia apartamentu, zgodnie z własnymi preferencjami.

W zależności od potrzeb klientów oferujemy na sprzedaż deweloperskie mieszkania z tarasem w Dąbrówce:

  • z kuchnią lub z aneksem kuchennym,
  • idealne dla singli, par i rodzin.

Apartamenty od renomowanego dewelopera to gwarancja wysokiego standardu mieszkań, pełnego komfortu użytkowania i konkurencyjnych cen.