Szukasz prestiżowego upominku – wybierz statuetkę

Szukasz prestiżowego upominku – wybierz statuetkę

Do bardzo prestiżowych nagród od dawna zaliczane są statuetki. Statuetki otrzymują ludzie nauki i kultury, sportowcy, ale także firmy i organizacje charytatywne. Statuetki można wręczyć również jubilatom. Bardzo często statuetki okolicznościowe wręczane są pracownikom z okazji jubileuszu firmy.

Dla wyjątkowych osób

Statuetki okolicznościowe na pewno należą się osobom wyjątkowo zasłużonym, którzy zasługują na najwyższy splendor. Jeśli jednak jednak chcemy nieprzeciętnie podkreślić rangę danej osoby czy wydarzenia nie możemy wybrać statuetki okolicznościowe w pierwszym lepszym sklepie. Jeżeli chcemy, aby nasze statuetki okolicznościowe były ze wszech miar wyjątkowe, powinniśmy zdecydować się na złożenie zamówienia u producent statuetek. Producent statuetek współpracuje z profesjonalnymi projektantami, dlatego statuetki będą niepowtarzalne. Producent statuetek proponuje statuetki wykonane z bardzo różnych materiałów. Można zamówić statuetka z grawerem z metalu, szkła, drewna. Istnieje możliwość zamówienia statuetka z grawerem pozłacanych, anodowanych, posrebrzanych.

Ile kosztują statuetki?

Nie można z góry podać, ile będzie kosztowała zwykła statuetka czy statuetka z grawerem. Na cenę statuetek wpływa bowiem wiele czynników. Na pewno cena statuetka z grawerem zależy od materiału, z którego jest wykonana i jej wielkości. Jest zawsze więc ustalana indywidualnie dla każdego klienta. Więcej osoby zainteresowane tą tematyką mogą przeczytać w naszym wcześniejszym artykule. Zapraszamy do lektury.