Zainwestuj w Szklarskiej Porębie

Zainwestuj w Szklarskiej Porębie

Wyścigi psich zaprzęgów, degustacja grzanego wina, gorące piwo i oryginalne dania kuchni polskiej, karnawały narciarskie i zawody, bary, dyskoteki, baseny i sauny, kręgielnie, loty rekreacyjne na paralotni, samolotem lub szybowcem. Wszystko to oferuje nam Szklarska Poręba. Być może dlatego miejscowość stała się swoistą stolicą zimową Polski, a apartamenty Szklarska Poręba sprzedają się na pniu.

Inwestycja ze zwrotem

Mieszkania Szklarska Poręba czy apartamenty na sprzedaż Szklarska Poręba to opłacalna i przede wszystkim bezpieczna inwestycja. Miasto nieustannie się rozwija i wykorzystuje swoje możliwości. Jest to jeden z niewielu ośrodków narciarskich w Polsce, w którym tworzone są wszystkie warunki dla narciarzy i snowboardzistów na różnych poziomach. Początkujący mogą stawiać pierwsze kroki i doskonalić swoje umiejętności na małych stokach z wyciągami narciarskimi (w sumie jest ich 14), a doświadczonych narciarzy zaprasza arena narciarska Szrenica z 13 km tras o różnym stopniu trudności na północnym stoku góry Szrenica. Miłośnikom narciarstwa biegowego na pewno spodoba się Klasyczny Ośrodek Narciarski „Piast Run”, uważany za jeden z najlepszych w Europie.

Korzystne położenie

Szklarska Poręba położona jest w Sudetach na północnym zboczu Grzbietu Karkonoskiego, na południu województwa dolnośląskiego. W pobliżu granicy z Czechami. Przejście graniczne znajduje się na przełęczy w Jakuszicy, oddalonej o zaledwie 8 km. Granica z Niemcami wynosi 71 km, około godziny jazdy samochodem. Szklarska Poręba słynie z ośrodka narciarskiego z dobrą infrastrukturą. Stąd do centrum dzielnicy Jelenia Góra jest kilka minut jazdy samochodem, około 20 km, a stolica regionu, Wrocław, znajduje się zaledwie 140 km od miejscowości.